BONUSY

Přístup do Digiskills.cz zdarma do 30.6.2022

Naučte se pracovat chytře a ovládněte ty nejlepší aplikace a online služby. Největší knihovnu praktických online kurzů na správné a efektivní využívání kancelářských aplikací.

Speciální registrační odkaz pro přístup do platformy Digiskills -> https://realitnisvet.digiskills.cz/registrace kde můžete čerpat vědomosti z dostupných on-line kurzů, týkajících se především digitálních dovedností, digitální bezpečnosti a produktivity.

Přístup k vybraným webinářům z RX Akademie po dobu jednoho roku.

Vzdělávací akademie zaměřená na odborné, obchodní a manažerské dovednosti v realitním byznysu. Webináře, které od nás dostanete: Facebook a LinkedIn, Video v realitách, Google | Moje firma, Rétorika a vystupování makléře, Katastr nemovitostí a Fotografie a texty v realitách. RX AKADEMIE

Kredity pro využití cenových map

Sleva na nový widget s kódem RS2022

Od teď může i váš web vydělávat peníze. Bez složitého programování a na pár kliknutí! A to vše díky widgetu pro rychlé ocenění nemovitosti od Cemapu – viz ZDE

Tento prvek je nejen kompletně přizpůsobitelný do vašich barev, ale dokonce si můžete nastavit jaké údaje chcete sbírat a kdy. Nabídnout službu ocenění nemovitosti návštěvníkům vašeho webu nebylo nikdy jednodušší. Díky této vychytávce získáte kontakt na potenciální klienty a oni představu o hodnotě své nemovitosti. Nastavení widgetu zabere několik minut a samotné vložení na web asi 10 sekund.

30 elektronických podpisů zdarma

Pro využití bonusu je potřeba mít v systému Signi uživatelský účet, vytvořit jej můžete ZDE.

Poté zašlete vaši přihlašovací mailovou adresu na: linda.kupkova@signi.com. 30 elektronických podpisů k volnému užití bude následně k účtu přiřazeno.

„Právničina" pro vaše realitní zakázky
(od zprostředkovatelské smlouvy až po advokátní úschovu)

„Právničina“ pro vaše realitní zakázky (od zprostředkovatelské smlouvy až po advokátní úschovu)

 Využijte speciální nabídky aplikace Orkist pro všechny účastníky konference. Veškeré funkce Orkist, definice nemovitosti, příprava návrhu na vklad a automatizované sestavení všech smluv ZCELA ZDARMA (nevztahuje se na správní poplatky katastru nemovitostí). Akci lze využít kdykoliv až do do 31. 5. 2022. Více informací na www.orkist.app/realitni-svet-2022.

Všechna práva vyhrazena © RX Akademie